NARVA Range Power LED – doskonałe oświetlenie starszego pojazdu

Kierowca chcący zamienić halogenowe żarówki H4 lub H7 oświetlenia głównego pojazdu na nowoczesne, diodowe oświetlenie może teraz wybrać retrofit NARVA Range Power LED.

Rynek części pozwalających na przerabianie, odświeżanie czy unowocześnianie starszych samochodów przynosi coraz więcej propozycji i nowości. Jedną z nich są lampy retrofit, czyli produkty mogące zastąpić starsze jednostki oświetlenia, ale do konstrukcji których wykorzystano technologię nowocześniejszą niż ta zastosowana podczas pierwszego montażu.

Wyraźne, białe światło emitowane przez NARVA Range Power LED ma barwę zbliżoną do światła słonecznego (temperatura barwowa 6500 K), co wpływa nie tylko na estetykę pojazdu, lecz także na pole widzenia kierowcy. Kompaktowy rozmiar i przyjazna konstrukcja sprawiają, że montaż produktów jest niezwykle prosty. Zaawansowana ochrona termiczna chroni reflektory przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem wysokiej temperatury.

To bardzo nowoczesne i wyróżniające się rozwiązanie. Należy pamiętać, że lampy retrofit wciąż nie mają homologacji dopuszczającej ich używanie na drogach publicznych krajów Unii Europejskiej. Można wykorzystywać je na zamkniętych torach lub do oświetlenia innego niż główne, czyli wnętrza pojazdu lub bagażnika.