Philips Ultinon Pro3100 SI- wyróżnij się z tłumu

Aby uzyskać stylowy wygląd, wymień żarówki konwencjonalne na żarówki sygnalizacyjne LED Philips Ultinon Pro3100 dostosowane do wszystkich funkcji zewnętrznego oświetlenia samochodu. Są jasne i dobrze wyglądają, dzięki czemu możesz sygnalizować manewry na drodze bezpiecznie i stylowo- w taki sposób marka Philips reklamuje swoją nową gamę produktów LED typu retrofit do zastosowań sygnalizacyjnych.

A co my możemy powiedzieć o tych żarókach? Spradziliśmy jak jest naprawdę.

Philips Ultinon Pro3100 to nowa generacja żarówek LED sygnalizacyjnych (seria Pro3100 zastępuje starszą serię Pro3000).

Są one jaśniejsze i szybciej się włączają niż ich konwencjonalne odpowiedniki, poprawiając bezpieczeństwo jazdy, sprawiając, że samochód jest bardziej widoczny i sygnalizuje manewry wyraźniej. Żarówki LED Philips Ultinon Pro3100 są kompatybilne z wieloma modelami samochodów, a ich instalacja jest dziecinnie łatwa.

Podczas cofania, hamowania lub skręcania kierowcy muszą wysyłać jasne sygnały dotyczące zamierzonego ruchu pojazdu, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym użytkownikom dróg. Żarówki sygnalizacyjne LED z serii Philips Ultinon Pro3100 ułatwiają to zadanie dzięki odpowiedniej jasności. Charakterystyczne, żywe światło wyróżnia się zarówno w dzień, jak i w nocy, niezależnie od pogody, umożliwiając wcześniejsze rozpoznanie i szybszą reakcję. Żarówki LED Philips Ultinon Pro3100 używane w tylnych światłach cofania lub światłach przeciwmgielnych oświetlają większy obszar, ułatwiając jazdę. W przeciwieństwie do tradycyjnych żarówek, nie potrzebują czasu na rozgrzanie, ale emitują światło natychmiast po włączeniu. Żarówki Philips Ultinon Pro3100 w specyfikacji festoon są idealne do oświetlenia wnętrza samochodu, schowka lub tablicy rejestracyjnej, zapewniając jasne, przyjazne dla oka światło.

Trwałe oświetlenie W przypadku tradycyjnych żarówek samochodowych większa moc światła oznacza krótszą żywotność. W przypadku żarówek Philips Ultinon Pro3100 jest inaczej – wysokiej jakości komponenty i zaawansowana technologia zarządzania ciepłem oznaczają, że każda żarówka z tej serii ma znacznie dłuższą żywotność niż jej odpowiednik żarowy- niektóre modele mają nawet żywotność dziewięć razy dłuższą. Przejście na żarówki LED eliminuje problem regularnej wymiany, oszczędza czas i pieniądze właścicieli samochodów oraz nadaje oświetleniu pojazdu charakterystyczny, stylowy wygląd.

Łatwy montaż Żarówki Philips Ultinon Pro3100 pasują idealnie w miejsce tradycyjnych żarówek. Są wyposażone w standardowe podstawy, co umożliwia szybką i łatwą wymianę. Są również kompatybilne z szeroką gamą marek i modeli samochodów, więc znalezienie odpowiedniej żarówki dla określonego rodzaju pojazdu i funkcji nie stanowi problemu. W większości przypadków dodatkową zaletą jest brak polaryzacji, więc nie ma potrzeby martwić się o to, w którą stronę je instalować.

Podusumowując najważniejsze cechy nowych retrofitowych żarówek LED Philips:

Wysoka jasność i efektywność

• Eleganckie białe światło o temperaturze do 6000 K (6500 K dla T10 (≈ W5W))

• Szeroki wybór typów: Festoon, W16W, R5/R10W, W21W, W21/5W, P21W i P21/5W

• Wysoka jasność dzięki diodom LED o wysokiej jakości w kolorze białym, czerwonym i bursztynowym

Proste podłączenie

• Łatwa wymiana tradycyjnej żarówki na system LED typu plug-and-play przy użyciu standardowych pokryw LED

• Łatwy montaż bez polaryzacji (z wyjątkiem W5W, Fest38mm, Fest43mm)

Jakość firmy Philips

• Dłuższy żywotność wynosząca 3000 godzin

• Do 9 razy dłuższa żywotność niż w przypadku tradycyjnych żarówek

• Wysoka odporność na wibracje i uderzenia

Gama Ultinon Pro3100

UWAGA! Kupujący i użytkownicy są odpowiedzialni za sprawdzenie, czy stosowanie żarówek LED retrofitowych jest zgodne z obowiązującymi lokalnymi wymaganiami prawnymi.