PHILIPS Restoration Kit

Problem zmatowiałych reflektorów towarzyszy kierowcom od czasu zastąpienia oryginalnych szkieł poliwęglanem. Dzięki zestawowi Philips można łatwo i skutecznie przywrócić im dawną przejrzystość. Cała operacja zajmuje od godziny do dwóch w zależności od zaangażowania użytkownika.

W lecie mało kto zastanawia się nad jakością oświetlenia w swoim samochodzie. To jednak doskonały okres do tego, aby przygotować lampy na jesień i zimę, zwłaszcza jeśli ktoś lubi majsterkować, a zostało mu jeszcze kilka dni urlopu. Zestaw PHILIPS Restoration Kit umożliwia szybkie i łatwe odnowienie zmatowiałych reflektorów bez użycia elektronarzędzi.

Przed rozpoczęciem pracy należy umyć i osuszyć samochód. Konieczne jest także osłonięcie lakieru wokół reflektora (najwygodniej okleić go taśmami malarskimi). Równie dobrze można oczywiście zdemontować reflektor i wykonać cały zabieg np. na stole warsztatowym. Oczywiście ta druga opcja zalecana jest tylko w tych samochodach, w których demontaż reflektora nie sprawia żadnych trudności (np. w modelu Ford Focus II należy w tym celu jedynie zdjąć blokady reflektora i rozłączyć wtyczki).

Szybko, łatwo i skutecznie

Pracę z reflektorem rozpoczynamy od odtłuszczenia zmatowiałej powierzchni. Kolejnym etapem jest przepolerowanie go papierem ściernym o gradacji 600. Dla lepszej skuteczności pracy poliwęglan należy co jakiś czas spryskiwać wodą. W następnej kolejności należy zmieniać papier ścierny na inny o delikatniejszej gradacji. Kolejno będą to papiery „1500”, a na później „2000”. Wszystkie papiery ścierne dołączone są do zestawu.

Zestaw Philips obejmuje wszystkie niezbędne środki chemiczne, materiały ścierne, flanele oraz jednorazowe rękawiczki ochronne.

Zestaw Philips obejmuje wszystkie niezbędne środki chemiczne, materiały ścierne, flanele oraz jednorazowe rękawiczki ochronne.

Po zakończeniu polerowania należy dokładnie spłukać powierzchnię, a następnie osuszyć ją i jeszcze raz odtłuścić. Pracę kończy naniesienie specjalnego środka przywracającego pełną przejrzystość reflektora i jego naturalny blask.

Dobra widoczność = bezpieczniejsza jazda. W porównaniu z innymi zestawami, które wymagają użycia elektronarzędzi, prosta w obsłudze, zaawansowana technologia Philips zapewnia doskonałe rezultaty przy minimalnym wysiłku. Z zestawem PHILIPS Restoration Kit, każdy użytkownik z łatwością może osiągnąć profesjonalne efekty bez użycia elektronarzędzi.