Philips RacingVision GT200 moto i WhiteVision ultra moto

Ze względu na specyfikę swoich pojazdów, motocykliści muszą szczególnie dobrze widzieć i być wyjątkowo dobrze widoczni – zwłaszcza w nocy lub w warunkach słabego oświetlenia. Wychodząc użytkownikom jednośladów naprzeciw, Philips wprowadza do gamy zarówek motocyklowych dwa modele, które wcześniej były przeznaczone do samochodów. Pierwsza propozycja to wielokrotnie nagradzane żarówki Philips RacingVision GT200, które zapewniają nawet o 200% jaśniejsze światło. Druga nowość to żarówki Philips WhiteVision ultra, które oprócz doskonałej jakości światła podkreślają także styl motocykla.

01_Philips_LFS_WVU_Moto_12972WVU_12342WVU_12636WVU_Red_Rider_Road_EMEA_23.jpg

Obydwa te modele zostały poddane testom na wibracje, dzięki którym potwierdzona została ich szczególna wytrzymałość na przeciążenia nawet te sięgające 10G Przeciążenie może być powodowane przez wibracje, manewry np. motocykla lub samochodu, kolizje pojazdów. Ciekawostką jest to, że testowe przeciążenie 10G jest to jednocześnie największe przeciążenie przeżyte przez człowieka w samolocie Red Bull Air Race.

Philips RacingVision GT200 moto: jaśniejsze dzięki projektowi

Philips RacingVision GT200 moto to najjaśniejsza seria żarówek halogenowych w gamie Philips do pojazdów z zasilaniem 12V, która teraz jest dostępna dla motocyklistów. Zapewnia doskonałą widoczność, pozostając jednocześnie w pełnej zgodności z przepisami drogowymi. Zoptymalizowana konstrukcja żarówki zapewnia więcej światła (nawet o 200%) poprawiając tym samym bezpieczeństwo jazdy.  

Philips RacingVision GT200 - nawet o 200% więcej światła w zgodzie z przepisami drogowymi!

Philips RacingVision GT200 – nawet o 200% więcej światła w zgodzie z przepisami drogowymi!

Żarówki Philips RacingVision GT200 moto wyróżniają się opatentowanym przez Philips innowacyjnymi technikami powlekania szklanej bańki sitodrukiem i gradientem. Sama bańka podobnie jak w przyadku wszystkich innych lamp halogenowych Philips wykonana jest ze szkła kwarcowego. Wszystkie te zabiegi umożliwiają pełną kontrolę nad wzmocnionym światłem, tak aby układało się na drodze prawidłowo, dając wyraźną granicę światła i cienia. Szkło kwarcowe zapewnia większą odporność na szoki termiczne i wydłuża żywotność żarówki. Zwiększona absorpcja promieniowania UV chroni natomiast nowoczesne plastikowe elementy optyczne przed szkodliwymi promieniami UV.

Żarówki Philips RacingVision GT200 moto H7 i H4 posiadają pełny certyfikat ECE dla dróg publicznych i są zgodne z modelami motocykli najpopularniejszych marek.

Philips WhiteVision ultra moto: połączenie stylu i widoczności

Żarówki reflektorów Philips WhiteVision ultra moto, charakteryzują się innowacyjną formułą powłoki i zapewniają oryginalne, zaskakująco białe światło o temperaturze 4200K. Są przeznaczone dla motocyklistów, którzy chcą zmodernizować oświetlenie halogenowe swojego pojazdu, nadając mu styl i wygląd bardziej zbliżony do technologii LED.

Philips WhiteVision ultra - nawet o 60% więcej światła, unikalna biel wiązki i pełna zgodność z przepisami drogowymi!

Philips WhiteVision ultra – nawet o 60% więcej światła, unikalna biel wiązki i pełna zgodność z przepisami drogowymi!

Dzięki zaawansowanej formule powłoki na szkle żarówki Philips WhiteVision ultra moto są najbielszymi drogowymi światłami halogenowymi w gamie i – co warte jest podkreślenia – mimo efektu tuningowego doskonale oświetlają drogę, nie oślepiają innych kierowców a ich stosowanie jest zgodne z przepisami ruchu drogowego.

Dłuższy wzór wiązki światła w żarówkach Philips WhiteVision ultra moto, zapewnia do 60% lepszą widoczność, pozwala motocyklistom widzieć nawet o 60% dalej i być lepiej widzianym przez innych użytkowników drogi. Poprawia to bezpieczeństwo i daje więcej czasu na reakcję na potencjalne zagrożenia na drodze przed nimi.

Gama Philips WhiteVision ultra moto jest dostępna w typach żarówek H4, H7 i HS1. Posiada pełny certyfikat ECE na drogi publiczne i jest kompatybilna z modelami motocykli większości popularnych marek.