NARVA – oświetlenie samochodowe wysokiej jakości w nowej odsłonie

Szeroka gama lamp NARVA jest zgodna z najwyższymi standardami jakości, w tym z surowymi niemieckimi, europejskimi i międzynarodowymi przepisami prawa. Innowacyjne produkty oświetleniowe z portfolio NARVA wyróżniają się wysoką jakością i niezawodnością, a także atrakcyjną ceną. Marka więc w realny sposób wpływa na to, że kierowcy na całym świecie mają dostęp do rozwiązań oświetleniowych gwarantujących większe bezpieczeństwo i lepszą widoczność. Bogaty wachlarz produktów spełnia oczekiwania każdego klienta, a NARVA nieustannie udoskonala swoje produkty i podnosi standardy jakości, aby utrzymać pozycję lidera. Po przeprowadzeniu wnikliwych badań rynku NARVA wprowadza nową tożsamość marki 2016 na wszystkich płaszczyznach. Nowe logo i nowe hasło Wyróżniające się logo marki NARVA uzupełniono nowym hasłem „Licht Tradition”, które jest zrozumiałe w wymiarze międzynarodowym i odnosi się do wieloletniej tradycji sukcesu marki. Co więcej, logo uzupełniono o dodatkowy element w kolorach niemieckiej flagi. Odzwierciedlają one podstawowe wartości marki: niemieckie dziedzictwo oraz wieloletnią tradycję jako ekspert w dziedzinie oświetlenia – co od razu zauważą klienci, trzymający w dłoni produkt.

Nowe opakowania dla produktów o sprawdzonej jakości.

Nowe logo to nie wszystko – wysokiej jakości produkty NARVA będą dostępne również w nowych opakowaniach. Ma to istotne znaczenie w kontekście pozyskiwania klienta przy punktach sprzedaży (ang. point of sales). Każdy rodzaj opakowania zostanie opatrzony nowym logo, znakiem jakości i nowoczesnym elementem graficznym w kształcie drogi.
Najczęściej używanym rodzajem opakowania dla produktów marki NARVA jest karton C1. Opakowania te można znaleźć na półkach w wielu garażach i warsztatach samochodowych. Blistry przeznaczone do sprzedaży detalicznej sprawiają, że lampy są łatwo rozpoznawalne, a wszystkie ważne informacje oznaczono na przodzie opakowania. Najbardziej atrakcyjnym rozwiązaniem jest duo box (opakowanie podwójne): zawiera dwie lampy w solidnym plastikowym opakowaniu – nadaje się zarówno do natychmiastowej wymiany kompletu lamp oraz jako zestaw zapasowy podczas podróży. 

Drobne zmiany w internecie

Nowe wzornictwo produktów wymaga oczywiście wprowadzenia zmian również w internecie. Oznacza to, że w konsekwencji tych działań strona internetowa NARVA przyciągnie uwagę konsumentów do portfolio produktów. Oprócz nowych motywów graficznych, na stronie internetowej znajdzie się również zaktualizowany katalog produktów do pobrania. Wszystkie nowe opakowania i odświeżona strona internetowa będą dostępne razem z nowo zaprojektowanymi ekspozytorami na początku kwietnia 2016 r. Podejmując te działania, tradycyjna marka NARVA zmienia swoje oblicze – koncentruje się na rynku oświetlenia samochodowego i warsztatowego, stawiając na innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość.