NARVA zyskuje nowy wygląd

Marka Narwa- specjalista od oświetlenia samochodowego od marca 2022 roku aktualizuje swoją identyfikację wizualną

Narva to marka wyznaczająca standardy w oświetleniu pojazdów. Dzięki swojemu niemieckiemu dziedzictwu sięgającemu połowy XX wieku, przez lata zdobyła międzynarodowe uznanie za swoje doświadczenie w zakresie oświetlenia samochodowego. Teraz odświeżone logo i nowoczesny styl graficzny łączą historyczną siłę marki z prostym, współczesnym wyglądem nazwy, która wyznacza standardy w oświetleniu pojazdów.

Solidne fundamenty

Początki NARVA sięgają roku 1948, kiedy firma została założona w Niemczech jako producent oświetlenia ogólnego. W ciągu dekady coraz większy nacisk na żarówki samochodowe doprowadził do powstania marki NARVA. Sukces z żarówkami halogenowymi i żarówkami ze szkła kwarcowego przyniósł międzynarodową ekspansję, jako że firma słynęła z talentu do innowacji i wiedzy fachowej. Obecnie NARVA produkuje zaawansowane technicznie, wysokiej jakości rozwiązania oświetlenia samochodowego: żarówki halogenowe, ksenonowe i LED typu retrofit, od jednośladów i samochodów osobowych po ciężarówki i autobusy, a także lampy robocze LED.

Logo Narva

Przodem do kierunku jazdy

W ramach procesu udoskonalania wartości marki NARVA i komunikacji na szybko zmieniającym się rynku motoryzacyjnym stworzono odświeżone logo, które zachowuje podstawowe cechy poprzedniego projektu, krój pisma i niebieski kolor. Elementy te otrzymują czyste, oszczędne wykończenie, które przekazuje współczesne znaczenie, jednocześnie poprawiając czytelność logo. Dodanie pod podpisem „Das Licht” („Światło”) pozycjonuje NARVA jako specjalistę od oświetlenia samochodowego. Koncentrując się na przejrzystości i prostocie, nowe logo odzwierciedla otwarte, uczciwe podejście, które charakteryzuje relacje firmy NARVA z jej partnerami.

Gotowe do wdrożenia

Odświeżone logo i nowy styl graficzny NARVA będą stopniowo wprowadzane we wszystkich komunikatach i materiałach publikowanych przez markę. Zmiana ta przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności i oddziaływania w ponad 100 krajach, w których obecnie sprzedawane są żarówki samochodowe NARVA.