Philips Ultinon Pro6000 LED – W5W LED dopuszczone do użytku na drogach publicznych w Niemczech!

H4-LED, H7-LED i W5W-LED z homologacją drogową dla ponad 200 modeli pojazdów

Dzięki innowacyjnemu oświetleniu pojazdów firma Lumileds zapewnia większe bezpieczeństwo na drodze wprowadza na rynek pierwszą lampę retrofitową LED typu W5W-LED z homologacją drogową w Niemczech.

LED retrofit legalne w Niemczech

Dzięki Philips Ultinon Pro6000 W5W LED kierowcy mogą teraz wreszcie zamienić światła postojowe lub światła obrysowe swojego pojazdu na światło LED, nadając przednim reflektorom stylowy i kompletny wygląd LED. Dzięki barwie światła do 6000 Kelwinów lampa Philips Ultinon Pro 6000 W5W LED emituje jasne, białe światło przypominające światło dzienne i jest optymalnie dopasowana do białego światła LED Ultinon Pro6000 H7 LED i H4 LED.

Ponieważ dzięki jaśniejszemu o nawet 230% i bielszemu światłu LED lampy Philips Ultinon Pro6000 H7-LED i H4-LED już teraz zapewniają lepszą widoczność i przełomowe wrażenia z jazdy w światłach mijania i drogowych wielu modeli pojazdów, które teraz można uzupełnić, łącząc je z żarówką W5W-LED, aby stworzyć stylowy i harmonijny wygląd LED w reflektorze.

WS% LED vs halogen

Dzięki lampom LED W5W również wnętrze pojazdu może rozbłysnąć, ponieważ tutaj można je stosować bez ograniczeń do wielu funkcji świetlnych, takich jak lampka do czytania, oświetlenie schowka czy oświetlenie deski rozdzielczej.

Wydajność i bezpieczeństwo potwierdzone szeroko zakrojonymi testami

Szeroko zakrojone testy we współpracy z TÜV Rheinland, po H7 LED i H4 LED, teraz również potwierdziły wysoką wydajność i kompatybilność Philips Ultinon Pro6000 W5W LED i umożliwiły ostateczne dopuszczenie do ruchu drogowego przez Federalny Urząd Transportu Samochodowego (KBA) w Niemczech. Aprobata została udzielona w Niemczech zgodnie z §22a StVZO w formie ogólnej aprobaty typu (ABG) i pozwala na zastosowanie w wybranych modelach pojazdów.

Po zatwierdzeniu naszej innowacyjnej technologii LED w Niemczech, Ultinon Pro6000 jest teraz dostępny dla kierowców w tym kraju w wersjach W5W, H4 i H7 LED.

Lumileds stawia na innowacyjność i bezpieczeństwo. Dowodzi tego po raz kolejny wprowadzenie na rynek niemiecki diody Philips Ultinon Pro6000 Zatwierdzenie W5W LED następuje po zatwierdzeniu i wprowadzeniu na rynek Philips Ultinon Pro6000 H7 LED w maju i H4 LED w listopadzie 2021 r. Firma buduje w ten sposób mocną pozycję w zakresie lamp retrofit LED. W końcu to im już w lipcu 2020 roku udało się wprowadzić na rynek pierwszą na świecie lampę LED retrofit zatwierdzoną do użytku drogowego w Korei Południowej

Długa żywotność i 3-letnia gwarancja

Dzięki wyjątkowemu ceramicznemu systemowi zarządzania ciepłem CeraLight, diody LED Philips Ultinon Pro6000 W5W mają trwałość do 10 000 godzin. Dodatkowo, jak w przypadku wszystkich produktów z linii Ultinon Pro6000, kierowcy korzystają z 2-letniej gwarancji + 1-letniej gwarancji rozszerzonej3 – bezproblemowa jazda gwarantowana.

Kompaktowa konstrukcja i zwiększona kompatybilność dla bezproblemowej instalacji

Dzięki jednoczęściowej, kompaktowej konstrukcji i zintegrowanej elektronice diody LED Philips Ultinon Pro6000 są zgodne z wieloma modelami pojazdów i systemami reflektorów oraz można je szybko i sprawnie zainstalować nawet w ograniczonych przestrzeniach. A jeśli podczas instalacji lub eksploatacji pojawi się jakaś przeszkoda, pomogą Ci rozwiązać problem inteligentne akcesoria

Od momentu dopuszczenia na drogi publiczne lamp LED retrofit H7 w maju 2021 r. pozytywna lista pojazdów to już dziś ponad 200 modeli samochodów, które mogą przejść na jaśniejsze i bezpieczniejsze światło Philips Ultinon Pro6000 LED, jednocześnie trwają stałe prace rozszerzające listę kompatybilności, wprowadzając kolejne typy produktów, takie jak H4 LED i ostatnio W5W LED, a także rozszerzając działalność na kraje sąsiednie, w tym Austrię, Francję i Chorwację.

Wprowadzając najpopularniejsze typy H7-LED, jak również pierwsze W5W-LED i H4-LED z homologacją drogową w Niemczech, Lumileds po raz kolejny podkreśla swoje kompetencje w zakresie rozwoju i homologacji innowacyjnego oświetlenia pojazdów.

W5W Philips Ultinon Pro6000
Philips Ultinon 6000 Pro H4
Philips Ultinon Pro6000 H7