Nowa gama żarówek pomocnicznych NARVA Range Performance

NARVA Range Performance LED to nowa gama samochodowych żarówek LED. W Polsce można je legalnie montować do oświetlenia wnętrza kabiny. W wielu innych krajach można nimi zastąpić tradycyjne żarówki w światłach pozycyjnych, kierunkowskazach, obrysowych itp. NARVA Range Performance LED to doskonałe źródło światła w przystępnej cenie. Nowe LED-y są dostępne w kolorach białym, czerwonym i bursztynowym.

Nowa gama NARVA Range Performance LED w porównaniu z żarówkami tradycyjnymi zapewnia nie tylko jaśniejsze światło, ale także znacznie dłuższą żywotność. Obie te zalety przekładają się na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego, ponieważ wyraźna sygnalizacja manewrów takich jak cofanie, zatrzymywanie się czy skręcanie to podstawa.

Pojazdy wyposażone w NARVA Range Performance LED są po prostu lepiej widoczne, co ma szczególne znaczenie zwłaszcza podczas kiepskich warunków pogodowych. Nowe oświetlenie NARVA Range Performance LED wykorzystywane w kabinie poprawia warunki codziennej pracy (jest to istotne zwłaszcza dla kierowców zawodowych i kurierów). 

Stylowe oświetlenie LED, które jest łatwe w montażu!

W przypadku konwencjonalnych żarówek samochodowych, im mocniejsze światło tym krótsza żywotność. Diody LED działają po prostu dłużej, przy każdym natężeniu światła. Wysokiej jakości komponenty i zaawansowana technologia zarządzania ciepłem wewnątrz żarówek sygnalizacyjnych NARVA Range Performance sprawiają, że każdy produkt oferuje znacznie dłuższą żywotność niż ich żarowy odpowiednik. Żarówki z gamy LED NARVA Range Performance są wykonane tak, aby można je było stosować zamienne z żarówkami tradycyjnymi. Montaż typu „podłącz i jedź” jest w większości przypadków bezproblemowy. Żarówki te wyposażone są w standardowe trzonki, dzięki czemu ich wymiana jest szybka i prosta, a ponadto są one kompatybilne z wieloma markami i modelami samochodów.

Najlepszy stosunek jakości do ceny

Żarówki sygnalizacyjne NARVA Range Performance są dostępne w atrakcyjnych cenach, aby zapewnić kierowcom najlepsze osiągi bez kompromisów jakościowych. Przejście na technologię NARVA LED eliminuje kłopot związany z regularną wymianą, oszczędza czas i pieniądze właścicieli samochodów, a także nadaje oświetleniu pojazdu charakterystyczny, stylowy wygląd.

Nowe żarówki Narva Range Performance LED dostępne są w 16 modelach spełniających większość zastosowań: T10 (≈ W5W), festoon, W16W, R5/R10W, W21W, W21/5 P21W i P21/5W a ich najważniejsze cechy to:

 • Wysoka jasność i wydajność
 • Stylowe białe światło o temperaturze do 6000K dla T10 (≈ W5W),
  Festoon,W16W,R5/R10W,W21W,W21/5 P21W i P21/5W
 • Wysoka jasność dzięki wysokowydajnym białym, czerwonym i bursztynowym diodom LED.
 • Prosty montaż „podłącz i jedź”
 • Łatwa wymiana z konwencjonalnej żarówki do LED z prostym montażem dzięki stanardowym trzonkom.
 • Łatwa instalacja bez biegunowości (z wyjątkiem W5W, Fest38mm, fest43mm)
 • Mocne i niezawodne
 • Dłuższa żywotność 3000 godzin
 • Zgodne z głównymi modelami pojazdów
 • Kompatybilne z 12V
 • 16 modeli spełniających większość zastosowań
gama żarówek Narva Range Performance LED

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy na stronę: www.Narva-Light.com

UWAGA! W przypadku stosowania oświetlenia LED ze względu na przepisy różniące się w poszczególnych krajach na użytkowniku spoczywa odpowiedzialność sprawdzenia, że korzystanie z lamp typu LED retrofit jest zgodne z obowiązującymi lokalnymi wymogami prawnymi.