Red Dot oraz IF Design Award dla Philips Xperion 6000 Flood

Seria trzech lamp warsztatowych Philips Xperion 6000 Flood otrzymała prestiżowe wyróżnienia za wzornictwo na rok 2023: Red Dot oraz IF Design Award.

Jurorzy konkursu Red Dot docenili funkcjonalność i zdolność lamp Philips Xperion 6000 Flood do tworzenia przyjaznego środowiska pracy, natomiast wyróżnienie IF Design Award zostało przyznane za innowacyjną koncepcję, wszechstronną funkcjonalność oraz doskonałe możliwości dostosowania do różnych warunków pracy. Oba konkursy przyciągają tysiące zgłoszeń rocznie i są oceniane przez ekspertów z dziedziny projektowania z całego świata.

Nagroda Red Dot jako znak międzynarodowej jakości wzornictwa

Red Dot Design Award jest międzynarodowym symbolem jakości wzornictwa, uznawanym na całym świecie. Nagroda ta przyznawana jest od lat 50. XX wieku i wyróżnia najwybitniejsze projekty i innowacje. Produkty są oceniane pod względem funkcjonalności, estetyki i innych kryteriów, a laureatom przyznawany jest ceniony czerwony punkt, symbolizujący nowe standardy w projektowaniu.

Nagroda iF Design Award, światowy symbol doskonałego wzornictwa

Nagroda IF Design Award to również międzynarodowe wyróżnienie, które jest przyznawane od niemal 70 lat. Honoruje ona najwyższą jakość i kreatywność projektowania w wielu dziedzinach. W roku 2023, spośród ponad 10 000 produktów i projektów, seria reflektorów Philips Xperion 6000 została jednoznacznie wybrana jako zwycięzca w kategorii narzędzi.

Philips Xperion 6000 Flood: zaawansowana wydajność świetlna przeznaczona dla profesjonalistów

Seria lamp warsztatowych Philips Xperion 6000 Flood to zaawansowane profesjonalne lampy robocze, które oferują wydajne oświetlenie LED oraz innowacyjną funkcję inteligentnego zoomu. Stworzone we współpracy z mechanikami samochodowymi, lampy te pomagają profesjonalistom z branży motoryzacyjnej zapewnić doskonałą widoczność w każdym miejscu. Seria lamp Philips Flood wyróżnia się trwałością, sprawnością i długotrwałym działaniem akumulatorów, co jest kluczowe w profesjonalnym sprzęcie. Każda lampa Philips Xperion 6000 Flood oferuje użytkownikowi możliwość wyboru między jednorodną, szerokokątną wiązką światła do oświetlania dużych obszarów a skoncentrowaną wiązką światła doskonałą do szczegółowych inspekcji. Dodatkowo, dzięki funkcji zdalnego sterowania (w modelach Philips Xperion Flood lub Flood Audio), można włączać i wyłączać światło za pomocą prostego machnięcia ręką. Wbudowany system wykrywania ruchu pomaga w ten sposób oszczędzać energię. Wielofunkcyjny uchwyt lampy może być wykorzystywany jako podpora, hak do zawieszenia lub może być przymocowany do dowolnej metalowej powierzchni za pomocą zintegrowanych magnesów.

Zdobyte nagrody potwierdzają staranność i innowacyjność projektu serii Philips Xperion 6000 Flood. Lampy te cieszą się również uznaniem klientów, którzy korzystają z nich w swojej pracy. Andy Fengchao Guo, Globalny Menadżer Produktu w firmie Lumileds ds. oświetlenia warsztatowego LED, podkreśla, że otrzymanie obu tych prestiżowych nagród w tym samym roku jest znaczącym osiągnięciem, które potwierdza staranne opracowanie i innowacyjne wzornictwo serii Philips Xperion 6000 Flood.

Więcej informacji na temat lamp warsztatowych Philips Xperion można znaleźć na stronie: https://www.philips.pl/c-e/au/led-work-lights/hand-light/xperion-6000.html