Philips Xperion 6000 wyróżniony prestiżową nagrodą Red Dot i IF Accolades

Lapmy robocze Philips Xperion 6000 zdobyły dwie pożądane międzynarodowe nagrody za wzornictwo na rok 2022. Nagroda Red Dot jest przyznawana produktom, które wyróżniają się wyjątkowym designem. Jurorzy Red Dot docenili wszechstronność tych lamp warsztatowych a sami mechanicy mówią, że praca z nimi to przyjemność.

Koncepcja, forma, funkcja i zróżnicowanie to obszary, w których lampy robocze Philips zdobyły najwyższe oceny jurorów nagrody iF Design Award.
Oba konkursy co roku przyciągają tysiące zgłoszeń i są doceniane przez ekspertów designu z całego świata. Znak Red Dot to symbol międzynarodowej jakości wzornictwa, Nagroda Red Dot Design Award, której początki sięgają lat 50. XX wieku, jest uznawana na całym świecie za podkreślanie najlepszych cech wzornictwa i innowacji. Kategoria Product Design przyciąga zgłoszenia z sektorów tak różnorodnych, jakmoda, robotyka i sprzęt sportowy i oceniane są według kryteriów obejmujących funkcjonalność i estetykę. Uhonorowane nagrodą Red Dot produkty wyznaczają nowe standardy w projektowaniu

Nagroda iF Design Award- światowy symbol doskonałego wzornictwa-świętuje swoje istnienie od prawie 70 lat. Otrzymanie jej zapewnia rozgłos na arenie jakości i kreatywności projektowania w wielu dyscyplinach. Pracując w grupach trzyosobowych, jurorzy oceniają każde zgłoszenie na podstawie pięciu określonych punktów odniesienia. W 2022 roku z puli ponad 10 000 produktów i projektów, seria Philips Xperion 6000 została wybrana jako zdecydowany zwycięzca w kategorii narzędzi.

Philips Xperion 6000: zaprojektowane zostały przez i dla profesjonalistów. Seria lamp, która stworzona została przy udziale mechaników samochodowych, zapewnia jasne, oświetlenie LED, które można dostosować do każdych warunków, dzięki różnym trybom świecenia. Na przykład przy pomocy szerokokątnego światła głównego oświetlimy cały obszar roboczy a dodatkowe światło punktowe możemy wykorzystać do szczegółowych zadań lub wąskich szczelin. Ich wytrzymała konstrukcja charakteryzuje się odpornością na uderzeni.a IK07 i ochroną przed zachlapaniem wodą, kurzem, olejami, rozpuszczalnikami warsztatowymi i większością chemikaliów. Obrotowy haczyk o 360° i zintegrowane magnesy zapewniają bezpieczne mocowanie lamp, pozostawiając obie ręce wolne. Jedno ładowanie akumulatora o dużej pojemności wystarcza na cały dzień pracy w różnych trybach oświetlenia.

Szereg opcjonalnych dodatków pomaga użytkownikom w pełni wykorzystać możliwości Philips Xperion 6000. Akcesorium Find My Device umożliwia szybkie wyśledzenie zagubionych lamp przy pomocy słyszalnego brzęczyka i migającego światła. Dzięki bezprzewodowemu ładowaniu i wygodnemu punktowi przechowywania, Multi Dock Station utrzymuje te światła robocze LED w gotowości do pracy. Zdobycie jednej z tych prestiżowych nagród jest wybitnym osiągnięciem, ale otrzymanie obu w tym samym roku podkreśla pomysł i kreatywność, w projektowaniu serii Philips Xperion 6000. Opinie klientów sugerują, że ci, którzy używają tych lamp roboczych, zgadzają się z sędziami,